antalya pimapen olarak hataydan çıktığımız yolda siz değerli müşterilerimize 1987 den bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz Antalya pimape kapı balkon Antalya Pimapen İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar. Klor içermesi nedeni ile pimapen'nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir.Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer. Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar. PVC atıklar, kâğıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir. Kolay temizlenir ve az bakim gerektirir. Pimapen nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.Antalya Pimapen siz değerli müşterilerimize ustalık sunar

Antalya Pimapen  Htc Antalya Pimapen  Güzeloba Pimapen Lara Pimapen Çağlayan Pimapen FEner Pİmapen

Htc Pencere Kapı  Balkon Kapama Sistemlerimiz Pimapen  Antalya Kalitesi olarak firmamız kapı ve pencere sistemleri imalat ve montaj alanında hizmet vermekteyiz. Ergonomik Tasarım Uzun Ömürlü ve Sorunsuz Kullanım İstenilen Proje ve Şekile Uygulanabilme İmkanı İle Sizin İsteklerinize Tam Anlamıyla Cevap Vermektedir. Montaj işlemlerini alanında uzman usta çalışanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Pimapen Antalya Lara, Pimapen Modelleri, Antalya Pimapen,Antalya Pimapen Tamiri, Antalya Pvc Pencere, Antalya Pimapen Tamiri,Pimapen Antalya Konyaaltı, Pimapen Balkon Kapatma Modelleri, Pimapen, Fettahoğlu GrupPimapen Antalya Lara, Pimapen Modelleri, Antalya Pimapen,Antalya Pimapen Tamiri,Antalya Pimapen Tamiri,Pimapen Antalya Konyaaltı, Pimapen Balkon Kapatma Modelleri, Pimapen, Htc antalya Kar penANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER ÜRETİM MULTİMEDYA BAYİ AĞI KARİYER İLETİŞİM TR EN Bayi Girişi Karpen 70’LİK OVAL SERİSİ Doğrudan duvara uygulama imkanı Özel oval hatları sayesinde kolayca temizlenen Oval seri iç ve dış mekanlar arasındaki uyumu amaçlar Farklı ara boşluklara sahip cam uygulama imkanı (4+10,5+4), (4+16+4), vs. Kasa kanat ve Orta kayıtta tek tip destek sacı İç ve dış conta uygulaması Profillerde estetik 4 odacıkla yüksek mukavemet Özel tasarlanmış su kanalı, Dışa doğru 30°’lik eğimi ve su toplama haznesi sayesinde su, nem rahatlıkla dışarı atılır. ANA PROFİLLER YARDIMCI PROFİLLER UYGULAMALAR DESTEK SACLARI KRS 001 70’LİK KASA PROFİLİ KRS 005 70’LİK PERVAZLI KASA PROFİLİ KRS 002 70’LİK ORTA KAYIT PROFİLİ KRS 003 70’LİK DÜZ KANAT PROFİLİ KRS 004 70’LİK KAPI PROFİLİ KRS 009 70’LİK OVAL HAREKETLİ ORTA KAYIT PROFİLİ KRS 006 70’LİK TEK CAM ÇITASI KRS 007 70’LİK ÇİFT CAM ÇITASI KRS 006 70’LİK ÜÇ CAM ÇITASI K 6014 T KAPATMA PROFİLİ K 6025 KANAL KAPATMA ÇITASI K 6013 BAĞ PROFİLİ K 6008 LAMBİRİ PROFİLİ K 6012 PVC BORU PROFİLİ KKS 006 70 mm KÖŞE DÖNÜŞ ADAPTÖRÜ K 6010 80 x 120 PERVAZLI PROFİLİ K 6024 60 x 90 PERVAZ PROFİLİ MONTAJ ÇİZİMİ MONTAJ ÇİZİMİ MONTAJ ÇİZİMİ KASA, PERVAZLI KASA, ORTA KAYIT, DÜZ KANAT DESTEK SACI KAPI KANAT DESTEK SACI Markalar Tüm Karpen Markalarını burada görebilirsiniz. Karpen Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak KARPEN PVC sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacı ile kurulmuş olup Üretimini Gaziantep ' de sürdürmektedir. Htc pen kar pen antalya Kanat pencere kenarı menteşelidir ve sola veya sağa açılır. Genellikle tek açılım pencere denir, çünkü bunlar tek yöne hareket etmektedirler. Vasistas açılım pencerelere benzemektedirler, ancak menteşeleri sağ veya sol tarafta bulunur. Her ikisi de kolayca erişilebilen bir kolun dönüşüyle ​​kolayca açılabilir veya kapatılabilir.